Parafialny Konkurs Plastyczny: "Jan Paweł II - Odwaga świętości"VII parafialny konkurs plastyczny
pt.: „Jan Paweł II – Odwaga Świętości”

Tradycją lat ubiegłych w naszej parafii został zorganizowany konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych o Papieżu Janie Pawle II. Inspiracją do tematu prac stało się hasło kolejnego dnia papieskiego obchodzonego w całej naszej Ojczyźnie.  Brzmiało ono „Jan Paweł II – Odwaga Świętości”.

Komisja konkursowa oceniając prace brała pod uwagę następujące kryteria:
-    zgodność pracy z tematem konkursu
-    samodzielność wykonania pracy
-    estetyka wykonania
-    oryginalność pracy

Na konkurs wpłynęło blisko 100 prac. Dzieci wykonywały swoje prace posługując się przeróżnymi technikami plastycznymi. Efekty tego trudu zostały wyeksponowane w naszym kościele na specjalnie zorganizowanej wystawie.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony