Poświęcenie Stajenki BetlejemskiejStajenkaW dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej parafii J.E. Ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego. Ks. Biskup przewodniczył uroczystej Eucharystii i wygłosił, do licznie zebranych wiernych, słowo pasterskie. Okazją do spotkania z Naszym Pasterzem stało się poświęcenie nowo wybudowanej Stajenki Betlejemskiej.

Warto podkreślić, że figury świętej rodziny jak i zwierząt, zostały wykonane z józefowskiego kamienia. Serca młodych uczestników liturgii zostały „porwane” w czasie koncertu kolęd, który Ks. Biskup wykonał na ustnej harmonijce. Piękne i uroczyste spotkanie stało się okazją jeszcze głębszego przeżycia radości Świąt Bożego Narodzenia.


Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony