Opłatek Grup Maryjnych

 


Op?atekTradycją lat ubiegłych w styczniu miało miejsce spotkanie opłatkowe grup Maryjnych działających przy naszej parafii czyli przede wszystkim Legionu Maryi i Rycerstwa Niepokalanej. Spotkanie jest znakomitą okazją do tego aby przy wspólnym poczęstunku modlitwą, rozważaniem Ewangelii Narodzenia Pana, łamaniem opłatkiem i śpiewaniem kolęd rozważał tajemnic? Bożego Narodzenia.

Czerpiąc wzór z Maryi jako Tej, która pierwsza przyjęła z wiarą przychodzące Słowo, wszyscy uczestnicy spotkania z radością pochylali się nad pięknem przychodzącej także do Naszych serc Miłości. Modlitewne spotkanie jest zawsze okazją do wspólnego umocnienia się na drodze naśladowców Niepokalanej.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony