Msze święte z modlitwą o uzdrowienie


MonstrancjaW dniu dzisiejszym w naszym kościele została odprawiona Msza święta z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy miała miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą wstawienniczą zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Modlitwie przewodniczył Ojciec Marcin Gontarz ze zgromadzenia Księży Palotynów.


Pragniemy poinformować, że Msze takie będą odprawiane w naszym kościele przez cały rok w każdy czwarty piątek miesiąca. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian. Niech wspólna modlitwa będzie dla każdego okazją do osobistego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym, który dotykiem Swojej Miłości uzdrawia i podnosi to co w nas słabe.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony