Pierwsza Komunia Święta

 


Pierwsza Komunia ?wi?taW dniu dzisiejszym w naszej parafii miała miejsce piękna Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej do której przystąpiło 46 dzieci klas II. Po trwającym cały rok przygotowaniu, wypełniły się wszystkie dziecięce pragnienia na spotkanie z Żywym Panem. Dzisiejszy dzień poprzedził przyjęty przez dzieci w piątek Sakrament Pokuty i Pojednania.


Dla dziecka i dla Jego rodziny jest to zawsze niezwykłe przeżycie nie tylko religijne. Czystość serc dzieci otwiera ich życie na ten niezwykły dar jakim jest żywy Bóg przychodzący w postaciach Eucharystycznych. Zapał i zaangażowanie dziecka a także prostota wiary wyrażona w zaufaniu Bogu to coś co urzeka każdego. Czas komunii jest więc nie tylko przeżyciem dla dziecka ale także okazję odnowy religijnej i sakramentalnej dla rodziny i bliskich.

Zdjęcia już wkrótce.


Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony