Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 

W deszczowej aurze w naszej parafii odbyła się procesja eucharystyczna z racji Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Przeszła ona tradycyjną trasą ulicami naszego miasta do czterech ołtarzy. Mimo nienajlepszej pogody uroczystość zgromadziła bardzo licznie naszych parafian i przybyłych gości. Bardzo cieszy liczny udział dzieci które w tym roku przystąpiły pierwszy raz do Komunii Świętej.
Udział w procesji jest swoistym wyznaniem wiary w obecność Chrystusa pod postaciami Eucharystycznymi. Jest także okazją do modlitwy o błogosławieństwo Chrystusa który przechodzi tak blisko nas, naszych domostw, szkół i zakładów pracy.
Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony