Wczaso - rekolekcje dla LSO z naszej parafiiW dniach od 28 do 30 lipca br. grupa ministrantów z naszej parafii przebywała na biwaku w Suścu. Przez trzy dni mogliśmy cieszyć się piękną słoneczną pogodą co w połączeniu z niezwykłością i tajemniczością Roztocza stworzyło dla nas warunki do odpoczynku. Piękno przyrody tego terenu daje też niezwykłą możliwość obcowania z Bogiem. Każdy dzień był wypełniony zaplanowanymi wcześniej działaniami.

Najwięcej czasu poświęcaliśmy na jazdę rowerami, które były dla nas głównym środkiem przemieszczania się. Dzięki temu mogliśmy zwiedzić kilka szlaków i dotrzeć do wielu ciekawych miejsc. Byliśmy także na zalewie w Majdanie Sopockim. Tam mieliśmy możliwość korzystania ze sprzętu wodnego. Każdy odpowiednio do swego wieku i chęci wybrać to co najbardziej mu odpowiadało – kajaki, rowery wodne, łódki. Nie zabrakło także czasu na modlitwą z której najważniejsza była codzienna Msza św. Wieczory spędzaliśmy przy ognisku.

Cały wyjazd był dla nas okazją do podsumowania rocznej pracy, możliwości odpoczynku. Z całą pewnością przyczynił się do integracji grupy. Bogu niech będą dzięki za ten dobry dla nas czas, za to że bezpiecznie mogliśmy spędzić te dni.Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony