Katolickie Przymierze Mężczyzn

Katolickie Przymierze Mężczyzn "Bracia Zmartwychwstania" powstało 2 lipca 2000 roku na "Wzgórzu Miłosierdzia" w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej i wywodzi się ze Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea.

 

Przymierze ma charakter ponad wspólnotowy i jest otwarte dla wszystkich mężczyzn. Jego celem jest kształtowanie tożsamości mężczyzny, a tym samym formowanie go do głębszego życia i posługi w rodzinie, Kościele i świecie.

Od samego początku Pan Bóg w nas, mężczyznach, pokładał  nadzieję, bazując na naszej wrodzonej sile, waleczności i stałości. To nam, mężczyznom, Bóg powierzył odpowiedzialność za małżeństwa, rodziny, dzieci.

Podejmujemy to wyzwanie i zapraszamy każdego mężczyznę do odważnego zawalczenia o swoją tożsamość w domu, w Kościele i w świecie! W Jezusie Zmartwychwstałym jest nasze zwycięstwo, a Duch Święty uposażył nas we wszystko, co do walki będzie potrzebne.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230 (poza okresem wakacyjnym -VII-VIII)

- godzina 1700 - od października do marca (czas zimowy)

- godzina 1800 - od kwietnia do września (czas letni)

W Stanisławowie
- godzina 11 00 (w wakacje godz. 800)
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800 (1700- czas zimowy)

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony