V Parafialny Konkurs PapieskiPewną tradycją w naszej parafii stał się organizowany od kilku lat Parafialny Konkurs Papieski. Związany jest on z osobą Ojca Świętego Jana Pawła II. Zawsze te? tematycznie koresponduje z organizowanymi w naszym kraju Dniami Papieskimi, które są hołdem za Wielki Pontyfikat naszego rodaka. W tym roku tematem przewodnim było hasło: „Jan Paweł II – Wychowawca Młodych”.

Także w tym roku z inicjatywy katechetów i księży podjęta została ta inicjatywa. Konkurs w ubiegłych latach przybierał różne formy. Obecna edycja podzielona była na dwie kategorie: plastyczną – dla dzieci klas zerowych do klasy trzeciej i konkurs wiedzy dla starszych.

Jak co roku konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony uczestników. Świadczy to o wielkim umiłowaniu Ojca Świętego także przez najmłodszych. Poziom prac plastycznych był bardzo wysoki. Jury jak co roku miało sporo pracy z rozstrzygnięciem konkursu. O przyznaniu nagród decydowało wykonanie pracy zgodnie z tematyką podaną i regulaminie. Każdy uczestnik dostał Aniołka który został poświęcony w dniu rozstrzygnięcia konkursu 12 października na Mszy św. Rodzinnej.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.


Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony