Wyjazd na film "Świadectwo"?wiadectwo


W dniu 19 listopada miał miejsce wyjazd do kina w Biłgoraju na film „Świadectwo”. Wyjazd został zorganizowany przez Klub Osób Aktywnych. Uczestniczyło w nim nieco ponad pięćdziesiąt osób z naszej parafii. Każdy z nas ma bardzo osobiste wspomnienia związane z osobą Sługi Bożego Jana Pawła II. W sercu każdego Polaka ten niezwykły pontyfikat odcisnął swoiste znamię "Świadectwa" świętości i bliskości Boga. Na pewno na każdym, kto film ten oglądał, pozostawił on bardzo pozytywne wspomnienie jeszcze bardziej przybliżające nam osobę Ojca Świętego – naszego Wielkiego Rodaka.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony