Serdecznie witamy!

Witaj na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie k. Biłgoraja.

Kościół parafialny w JózefowieParafia józefowska  to urokliwy zakątek Roztocza. Spotkasz  się tu z Panem Bogiem w neobarokowym kościele parafialnym w centrum miasta oraz kościele filialnym w Stanisławowie. Do rozmowy z Panem i duchowego wypoczynku zaprasza Cię piękno i bogactwo tej ziemi – lasy, łąki, kamieniołomy, rzeki.

Liczne krzyże i kapliczki  przydrożne i leśne  opowiedzą Ci ciekawą, czasami bolesną   przeszłość.

Spotkasz tu wreszcie życzliwych, gościnnych ludzi.

Na stronie Parafii znajdziesz dużo informacji o naszej wspólnocie, grupach i stowarzyszeniach religijnych; sprawdzisz godziny Mszy św. i innych nabożeństw; czytając ogłoszenia duszpasterskie  dowiesz  się, jakimi sprawami żyje dziś parafia. Znajdziesz jeszcze inne ciekawostki.

Zapraszamy !

Parafia w Józefowie Parafia w Józefowie Parafia w Józefowie