Intencja mszalne 02.10.-09.10.2022r.

02.10 – PIERWSZA Niedziela, 27 w ciągu roku C

7.00

†Stanisław Gontarz, ††Gontarzów, ††Paluchów, ††Kowalów

9.30

†Franciszek Kot (40r.), Agnieszka Kot, Agnieszka Śliczniak (8r.)

9.30

Dz.-błag. w int. KŻR z Siedlisk

11.00

†† rodzice: Helena, Stefan ††Pikorów, Marianna, Stanisław ††Momotów

11.00

STANISŁAWÓW

12.30

†Stanisław Jakuś (greg.)

12.30

†Franciszek, Stanisława ††Bielaków

14.00

Dz.-błag. w int. strażaków z okazji 120 rocz. powstania jednostki OSP w Józefowie

17.00

†Jan Ligaj (17r.), ††Ligajów, ††Korców

 

03.10 – Poniedziałek

7.00

†Władysław Bojarski (35r.)

7.00

†Eugeniusz Piętak (of. Krystyna, Lucyna i Janina)

17.00

†Władysława, Mieczysław, Zofia ††Hajduków, ††Jaworskich, ††Ziomków, ††Hajduków

17.00

†Stanisław Jakuś (greg.)

04.10 – Wtorek – św. Franciszek, wspomnienie

7.00

†Gabriel Kutrzepa (of. znajoma)

7.00

†Eugeniusz Piętak (of. pracownicy i emerycie GZAS w Józefowie)

17.00

†Zbigniew-Norbert Gontarz

17.00

†Stanisław Jakus (greg.)

05.10 – Środa – św. Faustyna, wspomnienie

7.00

†Jarosław Mirzwa (of. Joanna i Przemysław, Aneta i Waldemar Kudełkowie)

7.00

†Eugeniusz Piętak (of. Stowarzyszenie Kombatantów Ziemi Józefowskiej)

17.00

†Stanisław Jakuś (greg.)

17.00

Dz.-błag. w int. członków KŻR z ul. Batalionów Chłopskich i ul. Górniczej


06.10 – PIERWSZY Czwartek

7.00

Dz.-błag. w int. kapłanów

7.00

†Stanisław Jakuś (greg.)

17.00

Dz.-błag. w int. członków KŻR z Legionu Maryi

17.00

†Kazimierz Gromek (14r.)

07.10 –  PIERWSZY Piątek – MB Różańcowej, wspomnienie

7.00

†Antoni Naklicki (6r.), Anna, Abert, Sławomir, Jan z Naklickich

9.30

†Stanisław Jakuś (greg.)

17.00

†Stanisław Szmołda (4r.), Anna, Antoni ††Szmołdów

08.10 –  Sobota

7.00

†Jarosław Mirzwa (of. Leszek i Anna Mazur)

7.00

†Antoni, Wojciech, Marianna, Zygmunt, Janusz ††Tytoniów

7.00

†Katarzyna, Jan, ††Nieściorów, ††Ćwików

17.00

†Stanisław Jakuś (greg.)

17.00

†Stanisław Puźniak (of. córka Marzena z rodz.)

17.00

†Stanisław, Marianna, Stanisław, Józef ††Droździelów, Franciszka, Marian ††Synoradzkich, Mirosław Korga

09.10 – Niedziela, 28 w ciągu roku C

7.00

†Feliks, Aniela ††Basińskich, Ryszard, Stanisław, Dariusz

7.00

†Stanisław Jakuś (greg.)

9.30

†Marian (16r.), Jadwiga ††Książków, Agnieszka, Tomasz, Jan ††Bojarskich

9.30

†Bronisław Gontarz (8r.), Marcin, Aniela, Aniela, Jan, Genowefa, Zygmunt, Henryk, Stanisław ††Momotów

11.00

Dz.-błag. w int. Daniela z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo

11.00

STANISŁAWÓW

12.30

†Jan (18r.), ††Wojciechowskich, ††Wróblów, ††Najdów, ††Wolaków

12.30

†Bronisława, Piotr, Piotr, Jan, Marianna ††Litwinów, Katarzyna, Piotr ††Buczkowskich, Helena Turemko

17.00

†Józef, Feliksa, Stanisław, Jan ††Wołoszynów

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony