Intencje mszalne 30.10.-06.11.2022r.

30.10 – Niedziela, 31 w ciągu roku C

7.00

†Agnieszka, Ewa, Józef, ††Zawiślaków

9.30

Dz.-błag. w int. Teresy i Edwarda z okazji 45 rocz. ślubu, o Boże błog., opiekę M. Bożej, potrzebne łaski

9.30

†Stanisława Pardus, ††Pardusów

11.00

†Marianna (3r.), Stanisław (9r.) ††Sowów

11.00

STANISŁAWÓW

12.30

Dz.-błag. w int. członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin

12.30

†Stanisław Podolak (2r.)

17.00

†Franciszek Studnicki, ††Studnickich, ††Szopów, ††Harasiuków, ††Szopów, ††Szkałubów

 

 

31.10 – Poniedziałek

7.00

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

7.00

†Józef Kozak (of. byli dyrektorzy szkół)

7.00

†Mieczysław Zalewski (30dz.)

17.00

†Aleksandra Burda (of. koleżanki i koledzy z pracy BSG Długi Kąt)

17.00

†Stanisław Puźniak (of. Elżbieta i Mieczysław Dzikoń)

01.11 – Wtorek  - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00

†Zofia, Franciszek, Józefa, Ewa, Józef, Ewa, Rozalia ††Podolaków, Katarzyna, Józef, Jan ††Gontarzów, Franciszka, ††Senderków

7.00

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

8.00

STANISŁAWÓW

9.30

†Józefa, Stefan, ††Hajduków, Jan Pastuszek, Maria Romańczyk, ††Seńków, ††Pastuszków

11.00

W intencji Parafian

02.11 – Środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00

††Mazurów, ††Gontarzów, ††Czerwonków, ††Litwinów, ††Brzozowskich

7.00

†Jarosław Puźniak (1r.)

9.30

Za zmarłych Parafian poleconych w tegorocznych wypominkach

9.30

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

17.00

†Adrian Jakubczak, Maria, Marian ††Mazurów, Leon, Janina, Stanisław ††Wardachów

17.00

†Tadeusz, Mikołaj, Józefa, Ryszard ††Czałpyginów, Adam, Aniela, Stanisław, Andrzej, Henryk ††Łepików

03.11 – PIERWSZY Czwartek

7.00

Dz.-błag. w int. kapłanów

7.00

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

18.00

†Aleksandra Burda (of. Bronisław Burda z rodz.)

18.00

†Józef Czarnecki (19r.)

04.11 –  PIERWSZY Piątek – św. Karol Boromeusz, wspomnienie

7.00

†Józef, Franciszka, Roman, Albin, Adam, Adam, Leokadia, Jan, ††Szwalów, ††Wiatrzyków

7.00

†Jan Ligaj

9.30

†Józef Naklicki (12r.)

17.00

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

05.11 –  PIERWSZA Sobota

7.00

†Janina, Marian ††Zaśków

 

 

9.30

†Jan Rogowski (of.rodz. Leleniów)

17.00

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

17.00

†Jan Kropop (of. siostra Barbara Pałka z rodz.)

17.00

†Gabriel Kutrzepa (of. przewodniczący Osiedla i sołtysi z gminy Józefów)

06.11 – PIERWSZA Niedziela, 32 w ciągu roku C

7.00

†Leon Nieśpiał (34r.), Maria, Jan

7.00

†Józef, Romualda ††Paniaków

9.30

†Tadeusz, Franciszka, Józef ††Peciów, ††Pyszniaków, ††Peciów, ††Grzybów

9.30

†Józefa Nieśpiał (2r.)

11.00

†Marianna (5r.), ††Grochowiczów

11.00

STANISŁAWÓW

12.30

†Weronika Zaśko (18r.)

12.30

†Iwona

17.00

†Jan Pasierbiewicz (greg.)

 

 

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony