XIV Niedziela Zwyk?a - 09.07.2017 r.

XIV Niedziela Zwyk?a – 09.07.2017r.

1. Dzisiaj taca na WSD. Po sumie zebranie Legionu Maryi – cz?onkw wspieraj?cych w sali parafialnej. Odpust w parafii Majdan Sopocki.

2. We wtorek, 11 lipca ?wi?to ?w. Benedykta, patrona Europy.

3. W czwartek, 13 lipca o godz. 18.00 Wielka Nowenna Fatimska.

4. W przysz?a niedziel?, 16 lipca o godz. 18.00 Msza ?w. w intencji czcicieli MB Szkaplerznej.

5. Przyjmujemy zapisy na XXXV Piesz? Pielgrzymk? z Zamo?cia na Jasn? Gr?.

6. Mieszka?com ul. Nowej dzi?kujemy za pomoc w sprz?taniu ko?cio?a. By?y 4 osoby z rodziny p.Pawlasw.

7. Ofiary na ko?ci?: ofiara od osb nosz?cych Szkaplerz na tron pod Naj?wi?tszy Sakrament „Bg zap?a?”.

8. W ubieg?ym tygodniu zosta?o zako?czone malowanie dachu na plebanii. W tym tygodniu rozpoczniemy prace zwi?zane z ogrodzeniem placu parafialnego obok Przedszkola.

9. Dzi?kujemy Sp?dzielni Socjalnej „Centrum Turystyki Roztocze” p. Jana Borowicza za uprz?tni?cie po?amanych konarw drzew podczas burzy z placu przyko?cielnego. Dzi?kujemy rwnie? Skautom Europejskim z Jzefowa ko?o Warszawy, ktrzy biwakuj? w Senderkach za pomoc w pracach porz?dkowych przy parafii.

10. W Tomaszowie Lubelskim w dniach 15-16 lipca b?dzie mi?a miejsce Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bo?ej Szkaplerznej. Uroczysta suma Odpustowa w przysz?? niedziel? o godz. 12.00. Z naszej parafii planowana jest pielgrzymka do Sanktuarium. Wyjazd o godz. 10.30 sprzed ko?cio?a. Zapisy w zakrystii do ?rody w??cznie. Podczas uroczysto?ci b?dzie mo?na przyj?? szkaplerz. Szczeg?y na tablicy og?osze?.

11. W roku Jubileuszu 100-lecia Objawie? Matki Bo?ej w Fatimie oraz w roku Jubileuszu 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, parafia p.w. Wniebowzi?cia NMP w Nabro?u i Duszpasterstwo Rolnikw zapraszaj? do Nabro?a, w niedziel?, 16 lipca 2017r. na Uroczysto?? Odpustow? ku czci Matki Bo?ej Szkaplerznej i Pielgrzymk? So?tysw Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Sumie odpustowej o godz. 12.00 b?dzie przewodniczy? Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczy?ski.

Z A P O W I E D Z I P R Z E D ? L U N E

- Damian Lipian, kaw. ze Stanis?awowa, par. tutejszej i Katarzyna Detmer, panna z Daventry w Wielkiej Brytanii, par. Mi?osierdzia Bo?ego w Rugby – zapowied? II.

- Kamil ?azorczyk, kaw. z ?ukowej, par. Wniebowzi?cia NMP i Anna Kadamus, panna z Szopowego, par. tutejszej – zapowied? II.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
-godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony