XVIII Niedziela Zwyk?a - 06.08.2017 r.

XVIII Niedziela Zwyk?a – 06.08.2017r.

1. Dzisiaj, 06 sierpnia, 1. niedziela miesi?ca i ?wi?to Przemienienia Pa?skiego. Po sumie adoracja eucharystyczna po??czona z modlitw? za zmar?ych w miesi?cu lipcu. Odpust w parafii Tereszpol. / Dzisiaj w naszej wsplnocie parafialnej go?cimy Karolin? i Klaudi? Podolak z Toronto, ?piewaj?ce w chrze parafialnym Quo Vadis i zespole Camerata przy parafii ?w. Eugeniusza de Mazenod w Bramptom, Ontario w Kanadzie. Swoim wyst?pem u?wietniaj? dzisiejsze liturgie Mszy ?w. w naszej ?wi?tyni za co im serdecznie dzi?kujemy./

2. Dzisiaj w Grecku Ko?cielnym-D?browa XXII Festiwal Maryjny. Organizatorzy zapraszaj?.

3. Jutro, 07 sierpnia o godz. 7.00 odprawiona zostanie Msza ?w. w intencji uczestnikw pielgrzymki do sanktuarium MB Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim.

4. W ?rod?, 09 sierpnia, ?wi?to ?w. Teresy Benedykty od Krzy?a, patronki Europy.

5. W przysz?? niedziel?, 13 sierpnia o godz. 18.00 Wielka Nowenna Fatimska. Zapraszamy

6. Mieszka?com ul. Grniczej dzi?kujemy za pomoc w sprz?taniu ko?cio?a. By?y 3 osoby.

7. Sk?adamy serdeczne podzi?kowanie parafianom, ktrzy przyj?li pielgrzymw na nocleg z Pieszej Pielgrzymki z Zamo?cia na Jasn? Gr?, a mieszka?com D?ugiego K?ta za pocz?stunek na trasie.

8. Ofiary na ko?ci? - bezim. z ul. Ko?ciuszki, bezim. z Hamerni, "Bg zap?a?".

9. Terenowe Ko?o Przyjaci? Radia Maryja w Tarnogrodzie zaprasza na dwudniow?, autokarow? pielgrzymk? do sanktuariw w Gietrzwa?dzie oraz w Toruniu w dniach 01-02 wrze?nia. Szczeg?y na tablicy og?oszeniowej.

10. Mdlmy si? za pielgrzymw Pieszej Pielgrzymki Zamo??-Jasna Gra, za przebywaj?cych na wakacjach i urlopach oraz za rolnikw, o dobr? pogod? na czas zbiorw.