XXXII Niedziela Zwykła –12.11.2017r.

1.   Dzisiaj 9. DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM  PRZEŚLADOWANYM – Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Puszka na "Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Po sumie zebranie Legionu Maryi – członków wspomagających w sali parafialnej.
2.    W czwartek, 16 listopada o godz. 17.00 Msza św. dziękczynno – błagalna w intencji Pielgrzymów akcji „Różaniec do granic”.
3.    W sobotę, 18 listopada w Stanisławowie  o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe.
4.    W przyszłą niedzielę, 19 listopada o godz. 7.00 Msza św. w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin.
5.    Mieszkańców ul. Biłgorajskiej prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
6.      W zakrystii są do nabycia kalendarze książkowe Rolników w cenie 26 zł i kalendarze ścienne Maryjne w cenie 5 zł.
7.    Ofiary na kościół – of. od rodziny P. Grochowiczów z Lublina,  "Bóg zapłać".
8.    W tym tygodniu, w sobotę, planujemy sprzątanie placu przykościelnego i otoczenia posesji parafialnej z zalegających liści. Zwracamy się z prośbą do parafian o przyjście z pomocą w grabieniu liści w najbliższą sobotę.
9.    Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego „Galilea” zaprasza na Kurs „Nowe Życie” do Tomaszowa Lubelskiego w dniach 24-26 listopada br. Szczegóły na plakacie.
10.    Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Katarzyna Skrzyńska, panna z Górnik, par. tutejszej i Łukasz Kukiełka, kaw. z Aleksandrowa, par. MB Nieustającej Pomocy – zapowiedź II.
- Sebastian Mazur, kaw. z Samsonówki, par. tutejszej i Sabina Bielak, panna z Biłgoraja, par. Chrystusa Króla – zapowiedź II.