II Niedziela Zwykła – 14.01.2018r.

II Niedziela Zwykła – 14.01.2018r.1.Dziś Dzień Migranta i Uchodźcy. Po sumie spotkanie opłatkowe członków Legionu Maryi, Rycerstwa Niepokalanej i Apostolstwa Dobrej Śmierci.


2.W środę, 17 stycznia przypada  Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.


3.W czwartek, 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.


4.W piątek, 19 stycznia  dzień imienin ks. bpa Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.


5.Ofiara na kościół – p.Tadeusz Brzozowski z ul. Słonecznej,  "Bóg zapłać". Ofiara na misje: Koło Misyjne ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim. „Bóg zapłać”.


6.Mieszkańców ul. Cichej i Romanowskiego prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę. W okresie zimowym sprzątanie co dwa tygodnie.


7.Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika „Niedziela”, w którym znajdziemy m.in. takie artykuły, jak: Dlaczego Islam toleruje przemoc, Patriotyzm Jana Pawła II, czy pasterski Głos bpa Mariana Rojka – O działaniu proroka.


8.Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza na Koncert Kolęd z okazji Noworocznego Spotkania Zespołów w najbliższą niedzielę, 21 stycznia o godz. 14.30 w sali kameralnej MOK w Józefowie. Wystąpi Kapela Rzemyki oraz Chór Opoka.


9.Planowana wizyta duszpasterska na bieżący tydzień:

- poniedziałek, 15 stycznia od godz. 08.30 -  ul. Kamienna, Ogrodowa i Pogodna

od godz. 15.30 – ul. Górnicza


10.Składamy serdeczne "Bóg zapłać” naszym parafianom za ofiary na potrzeby kościoła złożone podczas kolędy z: Siedlisk-Tartaku,  ul. Przy Rynku, Długiego Kąta Wsi, ul. Popławskiego, ul. Słonecznej, ul. 29 Marca,  ul. Targowej,  ul. Przemysłowej,  Potoka-Senderek, ul. Sosnowej, ul. Batalionów Chłopskich, Samsonówki,  ul. Biłgorajskiej,  ul. Zielonej, ul. Kościuszki   
Powyższe ofiary będą przeznaczone na prace restauratorsko-renowacyjne elewacji zewnętrznej naszego kościoła.


11.Jutro planowane jest zakończenie wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Dziękujemy naszym parafianom za życzliwe przyjmowanie nas w swoich domach. Jeśli z jakiś powodów kolęda się nie odbyła, a jego mieszkańcy chcą przyjąć księdza, prosimy zgłosić się do zakrystii celem ustalenia daty takiej wizyty.


12.    W związku z zakończoną wizytą duszpasterską w przyszłą niedzielę zostanie złożone sprawozdanie administracyjne za rok 2017.ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

- Jarosław Szpinda, kaw. z Józefowa, par. tutejszej i Sabina Potocka, panna z Rudnika nad Sanem, par. Trójcy Św. – zapowiedź II.
- Izabela Miarowska z d. Dura z Józefowa i Mateusz Miarowski z Aleksandrowa, par. MB Nieustającej Pomocy, oboje cywilnie związani – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1700
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1700

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony