III Niedziela Zwykła – 21.01.2018r.

1.Dzisiaj w MOK w Józefowie Koncert Kolęd. Wystąpią  Zespoły pracujące przy MOK,   Kapela Rzemyki, Chór Opoka. Rozpoczęcie o godz. 14.30. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali Parafialnej.

2.Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W czwartek zakończenie.

3.W czwartek, 25 stycznia w SP w Stanisławowie XIII Stanisławowskie Spotkanie z Kolędą. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

4.W piątek, 26 stycznia XVIII Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

5.Mieszkańcom  ul. Cichej i Romanowskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 9 osób. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Zielonej. Sprzątanie za dwa tygodnie.

6.Ofiary na k-ół:  bezim. z Warszawy, p. Janina i Tadeusz Pasierbiewicz z ul. Kamiennej, bezim. z Tartaku Długi Kąt,  p. Maria Studnicka, "Bóg zapłać".

7.Składamy serdeczne "Bóg zapłać” naszym parafianom za ofiary na potrzeby kościoła złożone podczas kolędy z ul. Kamiennej, Ogrodowej, Pogodnej,  Górniczej.

8.Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”. W numerze m.in. takie artykuły, jak: Bóg jest zawsze z nami. W promieniu świętości Ojca Pio, Pasterski głos O Powstaniu Styczniowym, czy Abyśmy byli jedno.

9.ARION Szpitale Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne badania kolonoskopowe. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej www.arion-szpitale.pl. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

10.Sprawozdanie administracyjne. Za tydzień sprawozdanie Caritas.