III Niedziela Zwykła – 21.01.2018r.

III Niedziela Zwykła – 21.01.2018r.1.Dzisiaj w MOK w Józefowie Koncert Kolęd. Wystąpią  Zespoły pracujące przy MOK,   Kapela Rzemyki, Chór Opoka. Rozpoczęcie o godz. 14.30. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali Parafialnej.


2.Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W czwartek zakończenie.


3.W czwartek, 25 stycznia w SP w Stanisławowie XIII Stanisławowskie Spotkanie z Kolędą. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.


4.W piątek, 26 stycznia XVIII Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.


5.Mieszkańcom  ul. Cichej i Romanowskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 9 osób. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Zielonej. Sprzątanie za dwa tygodnie.


6.Ofiary na k-ół:  bezim. z Warszawy, p. Janina i Tadeusz Pasierbiewicz z ul. Kamiennej, bezim. z Tartaku Długi Kąt,  p. Maria Studnicka, "Bóg zapłać".


7.Składamy serdeczne "Bóg zapłać” naszym parafianom za ofiary na potrzeby kościoła złożone podczas kolędy z ul. Kamiennej, Ogrodowej, Pogodnej,  Górniczej.


8.Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”. W numerze m.in. takie artykuły, jak: Bóg jest zawsze z nami. W promieniu świętości Ojca Pio, Pasterski głos O Powstaniu Styczniowym, czy Abyśmy byli jedno.


9.ARION Szpitale Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne badania kolonoskopowe. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej www.arion-szpitale.pl. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


10.Sprawozdanie administracyjne. Za tydzień sprawozdanie Caritas.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1700
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1700

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony