V Niedziela Zwykła – 04.02.2018 r.

1. Dzisiaj 1. niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu styczniu. Po wieczorowej Mszy św. spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. Członkom Krucjaty oraz Członkom Braci Zmartwychwstania i p. Kościelnemu dziękujemy za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych.

2. Jutro wspomnienie św. Agaty. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.  Na każdej Mszy św. błogosławieństwo chleba, soli i wody.

3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes, XXVI Światowy Dzień     Chorego. Przypominamy, że nawiedzanie chorych jest zaliczane do uczynków miłosiernych.  Tego dnia młodzież oazowa będzie rozprowadzać ciastka, z których dochód będzie przeznaczony na rekolekcje wakacyjne.

4. Mieszkańcom ul. Zielonej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6 osób. Następne sprzątanie za dwa tygodnie.

5. Ofiary na kościół: bezim. z ul. Sosnowej, bezim,  "Bóg zapłać".

6. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”. W numerze  m.in. Atak z Izraela, pasterski głos – O ludzkich relacjach, czy Twój dom to Ojczyzna.

7. Zmarła ś.p. +Anna Mielniczek z ul. Leśnej. Pogrzeb dzisiaj o godz. 14.00 – wyprowadzenie z domu. Wieczne odpoczywanie….

8. Modlitwa w int. Ojczyzny.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

- Daniel Szponar, kaw. ze Stanisławowa, par. tutejszej i Katarzyna Ścibiorska, panna z Kolonii Gruszka Duża, par. św. Wojciecha i M.B. Różańcowej w Nieliszu – zapowiedź I.