I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2018r.

1.Dzisiejsza niedziela jest 1. niedzielą Wielkiego Postu. Taca na WSD. Gościmy diakona Marcina Kornaga z par. św. Karola Boromeusza w Lubaczowie. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na WSD. Po wieczorowej Mszy św. spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej.

2.Przyszła niedziela "Ad Gentes" jest  dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej racji zbiórka ofiar do puszek na "Krajowy Fundusz Misyjny".

3.Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży w środy o godz. 16.30, dla starszych w piątki o godz. 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę po sumie. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 18 do 20 marca.

4.Na stoliku z prasą wyłożona jest księga trzeźwości, w której prosimy wpisywać swoje wielkopostne postanowienia.

5.Ofiary na k-ół: bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Źródlanej, bezim. z Długiego Kąta Osady.

6.Ofiara na kwiaty do Bożego grobu – KŻR z Majdanu Nepr. p. Barbary Kowalczuk „Bóg zapłać”.

7.Mieszkańcom ul. Zielonej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Była 1 osoba. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Popławskiego. Następne sprzątanie za dwa tygodnie.

8.Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”. W bieżącym numerze m.in. Pasterski głos: O działaniu szatana, Idź drogą Ewangelii, czy Po co post?

9.Policealna Szkoła Centrum Szkół Akademickich „Student" w Zamościu prowadzi nabór do 31 marca do zaocznej szkoły dla Dorosłych. Szkoła zapewnia pracę w zawodzie Opiekun medyczny w Polsce i w Niemczech. Szczegóły na plakacie.

10.Modlitwa.

-godzina 1230