III Niedziela Wielkiego Postu –04.03.2018r.

III Niedziela Wielkiego Postu –04.03.2018r.1.Dziś 1. niedziela miesiąca. Po sumie Gorzkie Żale połączone z modlitwą za zmarłych w miesiącu lutym. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej.


2.We wtorek, 06 marca o godz. 18.00 w Krasnobrodzie odbędzie się wyjazdowe spotkanie  Katolickiego Przymierza Mężczyzn im. Bogdana Jańskiego Bracia Zmartwychwstania. Bliższe informacje u ks. Marcina.


3.W czwartek, 08 marca Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza na uroczyste obchody Dnia Kobiet. Koncert odbędzie się o godz. 15.00 w Sali Kameralnej MOK. W programie: inscenizacja przygotowana przez młodzież pracującą przy MOK, koncert Kapeli Rzemyki i  zespołu MUSICUS z Łukowej oraz występ kabaretu SZARA EMINENCJA. Organizatorzy zapraszają.


4.W sobotę, 10 marca rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP.


5.W przyszłą niedzielę, 11 marca po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1.komunii św. i ich rodziców. Po spotkaniu rodzice będą mogli nabyć stroje komunijne dla dzieci.


6.Caritas Parafii informuje, że w  dniach 09, 10 marca /piątek, sobota/ nasi wolontariusze będą zbierać żywność w sklepach w Józefowie i tym samym przyłączą się do ogólnopolskiej akcji „Tak, pomagam”. Prosimy parafian o czynne włączenie się do akcji, gdyż zebrane produkty będą przekazane dla najbardziej potrzebujących  z terenu naszej Gminy.


7.Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu:- KŻR z Hamerni,   KŻR z Majdanu Nepryskiego p. Barbary Bojarskiej, KŻR Morgi  "Bóg zapłać".


8.Na bocznych ołtarzach znajdują się puszki, do których możemy złożyć ofiarę  na jałmużnę postną.


9.W zakrystii możemy nabywać paschaliki i baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas Diecezji w cenie 5 zł. Dochód jest przeznaczony na cele charytatywne.


10.Mieszkańcom ul. Popławskiego dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6  osób. Następne sprzątanie za dwa tygodnie.


11.Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”, w którym  znajdziemy m.in. takie artykuły, jak: Domowa „Droga krzyżowa”, Pasterski Głos O św. Kazimierzu, czy Pod skrzydłami Boga.


12.Dziś o godz. 14.00 wyprowadzenie z domu i pogrzeb ś.p. +Jana Trześniowskiego z ul. 29 Marca. Wieczne odpoczywanie…
13.Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I

- Sylwester Kowal i Agata Kowal z d. Wołoszyn, oboje z Długiego Kąta Osady, par. tutejszej, cyw. związani  - zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
-godzina 1230
- godzina 1700
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1700

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony