IV Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018r.1.Dzisiejsza niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości "Laetare".  Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1.komunii św. i ich rodziców. Po spotkaniu rodzice będą mogli nabyć stroje komunijne dla dzieci.

2.Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy gościli zespół Zbrucz z Tarnopola. Zespół wykona pieśni pasyjne.

3.We wtorek, 13 marca przypada 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego  dzieła naszymi modlitwami.

4.W przyszłą niedzielę rozpoczęcie rekolekcji wielkopostnych. Puszka na Katolickie Radio Zamość.

5.Mieszkańców  ul. Leśnej prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.

6.Ofiary na k-ół:   bezim. z ul.Leśnej, bezim. z ul. Leśnej,  Bóg zapłać".

7.Caritas Parafii informuje, że w przyszłą niedzielę, poniedziałek – dzień odpustu i w Niedzielę Palmową na placu przykościelnym będzie prowadzona sprzedaż palm, stroików świątecznych oraz chlebków dobroci. Wszystkie uzyskane środki będą przeznaczone na długie leczenie i rehabilitację p. Danuty Kula, która w styczniu uległa bardzo poważnemu wypadkowi.  Jak zawsze liczymy na życzliwość i hojność naszych Parafian. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.  

8.Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: KŻR Długi Kąt Wieś, KŻR Józefów, KŻR z Majdanu Nepryskiego p. Zofii Rogowskiej,  „Bóg zapłać”.

9.Na bocznych ołtarzach znajdują się puszki, do których możemy złożyć ofiarę na jałmużnę postną.

10.Na stoliku z prasą możemy nabywać paschaliki i baranki wielkanocne rozprowadzane przez Caritas Diecezji. Dochód przeznaczony na cele charytatywne.

11.Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”.

12.Terenowe Koło Przyjaciół Radia Maryja w Tarnogrodzie zaprasza na jednodniową, autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium w Krakowie – Łagiewnikach na Uroczystość Bożego Miłosierdzia dnia 08 kwietnia br. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


Z A P O W I E D Z I

- Sylwester Kowal i Agata Kowal z d. Wołoszyn, oboje z Długiego Kąta Osady, par. tutejszej, cyw. związani  - zapowiedź II.


Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
-godzina 1230
- godzina 1700
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1700

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony