IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018r.

IV Niedziela Wielkanocna  – 22.04.2018r.

1.    Dzisiaj  Niedziela Dobrego Pasterza, to 55 Światowy Dzień  Modlitw o Powołania. Rozpoczynają się  kwartalne dni modlitw o powołania  do służby w Kościele.  Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn Bracia Zmartwychwstania. Bliższe informacje u ks. Marcina.
2.    Jutro, 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, modlimy się za naszą Ojczyznę.
3.    W środę, 25 kwietnia przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to tradycyjny dzień modlitw  o urodzaje.
4.     W środę, 25 kwietnia o godz. 18.30  spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1.komunii św. i ich rodziców.
5.    W piątek, 27 kwietnia  o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Do poświęcenia można przynieść wodę, sól i olej.
6.    Mieszkańcom ul. Przemysłowej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.  Były 3 osoby.
7.    Ofiary  na kościół – bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Górniczej,   bezim. z Bytomia, Serdeczne "Bóg zapłać".
8.    Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Damian Wołoszyn, kaw. z Hamerni, par. tutejszej i Sylwia Agnieszka Karpińska, panna z Lipin Dolnych, par. Lipiny – zapowiedź II.
- Jacek Myszka, kaw. z Józefowa, par. tutejszej i Karolina Piskozub, panna z Rybnika, par. św. Antoniego z Padwy – zapowiedź I.
- Bartłomiej Paweł Słupski, kaw. z Józefowa, par. tutejszej i Marta Godzisz, panna z Żurawnicy, par. Zwierzyniec, oboje zam. w Den Haag, Holandia – zapowiedź I.
- Wojciech Podgórski, kaw. z Jarosławia, par. MB Bolesnej i Marta Żmuda, panna z Szopowego , par. tut.- zapowiedź I.

IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018r.

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, to 55 Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. O godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn Bracia Zmartwychwstania. Bliższe informacje u ks. Marcina.

2. Jutro, 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, modlimy się za naszą Ojczyznę.

3. W środę, 25 kwietnia przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to tradycyjny dzień modlitw o urodzaje.

4. W środę, 25 kwietnia o godz. 18.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1.komunii św. i ich rodziców.

5. W piątek, 27 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Do poświęcenia można przynieść wodę, sól i olej.

6. Mieszkańcom ul. Przemysłowej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 3 osoby.

7. Ofiary na kościół – bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Górniczej, bezim. z Bytomia, Serdeczne "Bóg zapłać".

Z A P O W I E D Z I P R Z E D Ś L U B N E

-godzina 1230