XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018r.

1.     Dzisiaj  po każdej Mszy św. młodzież oazowa  rozprowadza ciasta, z których dochód zostanie przeznaczony na rekolekcje wakacyjne. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej.  O godz. 19.00 spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn Bracia Zmartwychwstania. Bliższe informacje  u ks. Marcina.

2.    W ramach kampanii hospicyjnej „Pola Nadziei”, dzisiaj, przy naszym  kościele odbędzie się kwesta dla Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. W kweście udział wezmą dzieci z Przedszkola w Józefowie, które po Mszy Świętej o godz. 11.00 wręczać będą ofiarodawcom kwiaty żonkili – międzynarodowy symbol nadziei.  Wszystkim, którzy zechcą wspomóc funkcjonowanie Hospicjum Santa Galla serdecznie dziękujemy.

3.    W przyszłą niedzielę, 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4.    W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolno – katechetycznego 2017/2018. Spowiedź dla uczniów w sobotę, 23 czerwca od godz. 17.30.

5.    Ofiary na k-ół: bezim. z Siedlisk, bezim. z Hamerni,  bezim. z Hamerni, bezim. z ul. Górniczej, bezim. z ul. Górniczej, "Bóg zapłać".

6.    Mieszkańcom ul.  Kościuszki dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6 osób.

7.    Proboszcz Parafii Łukowa i Wójt Gminy Łukowa zapraszają na uroczystość  religijno – patriotyczną z okazji 74. Rocznicy Bitwy Partyzanckiej pod Osuchami, która odbędzie się w przyszłą niedzielę, 24 czerwca w Osuchach, gdzie znajduje się największy cmentarz partyzancki w kraju. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8.    Parafia p.w. Chrystusa Króla w Biłgoraju i Stowarzyszenie Jedność Ziemi Biłgorajskiej organizują Pielgrzymkę Rowerową Biłgoraj – Jasna Góra w dniach 10 – 14 lipca br. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

9.    Zmarli: śp. +Helena Zawiślak z ul. Słonecznej, pogrzeb dzisiaj /17 czerwca/, o godz. 14.00 bezpośrednio w kościele. Śp. +  Tadeusz Kolasiński z Krakowa. Pogrzeb  w naszej parafii. Termin nieustalony. Wieczne odpoczywanie…

10.    Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Dariusz Kawiorski z par. św. Józefa w Suchej Beskidzkiej i Aneta Kolaszyńska, par. tutejszej – zapowiedź II.
- Wojciech Kozyra i Sylwia Kusiak, oboje par. tutejszej – zapowiedź I.

-godzina 1230