XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018r.

XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018r.1. Dzisiaj taca na WSD.  Witamy dk. Michała Kruka z par. Potok Górny. W imieniu    ks. rektora oraz alumnów składamy serdeczne podziękowanie. Po sumie zebranie Legionu Maryi – członków wspierających w sali parafialnej. Odpust w parafii Majdan Sopocki.


2. W dniu jutrzejszym odbędzie się w naszej parafii dzień Wspólnoty Ruchu Światło –Życie. Plan dnia Wspólnoty: godz. 9.00 zawiązanie wspólnoty i prezentacja grup, 10.00 – godz. świadectw, 10.30 – przygotowanie do Eucharystii, 11.00- Eucharystia, 12.00 – Agape.


3. W środę, 11 lipca święto św. Benedykta, patrona Europy.


4. Przyjmujemy zapisy na XXXVI Pieszą Pielgrzymkę z Zamościa na Jasną Górę.


5. Mieszkańców ul. Armii Krajowej prosimy w najbliższą sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła.


6. Ofiary na kościół: bezim. z ul. Słonecznej  bezim. z ul. Kamiennej „Bóg zapłać”.


7. W przyszły poniedziałek, 16 lipca o godz. 18.00 Msza św. w intencji czcicieli MB Szkaplerznej. Tego dnia o godz. 10.00 wyjazd do sanktuarium MB Szkaplerznej  w Tomaszowie Lubelskim. Zapisy przyjmujemy  w zakrystii do czwartku, 12 lipca.


8. Wyrażamy podziękowanie Wolontariuszom Caritas oraz Parafianom za przygotowanie w ubiegłą niedzielę poczęstunku dla pielgrzymów udających się z Łukowej, Chmielka i Górecka Kościelnego do Krasnobrodu. Dziękujemy również mieszkańcom Hamerni za poczęstunek dla pielgrzymów z Lubaczowa.


9. Katolickie Przymierze Mężczyzn zaprasza 22 lipca /niedziela/ na zjazd do Krasnobrodu. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Msza św. w sanktuarium. W programie m.in: konferencja dla mężczyzn, spływ kajakowy, ognisko i męskie świętowanie. Zapisy pod numerem telefonu: 606 462 867. Zapraszamy każdego odważnego mężczyznę.


10. Parafia Wniebowzięcia NMP w Nabrożu zaprasza wszystkich czcicieli Matki Bożej do Nabroża, 16 lipca /poniedziałek/  na uroczystość odpustową ku czci MB Szkaplerznej oraz Pielgrzymkę Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Suma odpustowa o godz. 12.00. W czasie Mszy św. będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.


11. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. informują, że: Od 01 czerwca 2018r. przejazdy kolejowo – drogowe zostały wyposażone w naklejki z Indywidualnym Numerem Identyfikacyjnym. Projekt ma na celu pomóc osobom, którzy znajdą się na dowolnym przejeździe kolejowo – drogowym w sytuacji zagrożenia życia, zdrowia lub mienia. Po wewnętrznej stronie krzyży św. Andrzeja i napędów rogatkowych znajdują się żółte naklejki, które posiadają indywidualny numer identyfikacyjny. W przypadku zagrożenia dzwoniąc pod wskazany na naklejce numer telefonu                       i podając operatorowi numer przejazdu, zwiększa się szansa na odpowiednio wczesne zatrzymanie ruchu pociągów, a tym samym uniknięcie nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia.


12. Zmarli ś.p. + Emilia Szwed z Hamerni. Pogrzeb jutro, 09 lipca o godz. 15.00 wyprowadzenie z domu. Śp.+ Kazimierz Dzikoń z Górnik. Pogrzeb we wtorek, 10 lipca o godz. 15.00 bezpośrednio w kościele. Ś.p. +Sylwester Michniak z ul. Leśnej – termin pogrzebu nieustalony. Wieczne odpoczywanie…


13. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
-godzina 1230
- godzina 1700
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1700

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony