XXIII Niedziela Zwykła – 09.09.2018r.

1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”. /odczytać program/

2. Dzisiaj taca na WSD. W imieniu ks. rektora i alumnów ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po sumie zebranie Legionu Maryi członków wspomagających w sali parafialnej.

3. Dziś Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Rozpoczęcie o godz. 10.30 zbiórką delegacji z wieńcami przy Kaplicy Objawień na Wodzie. Msza św. o godz. 12.00.

4. W piątek, 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczorowej zbiórka ministrantów i lektorów w sali parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę, 16 września  puszka na Katolickie Radio Zamość. Jest to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich.

6. Ofiary na k-ół: bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z Samsonówki, bezim.  z Hamerni, bezim. z ul. Górniczej , bezim. z ul. Targowej , bezim. z ul. 29 Marca, Serdeczne „Bóg zapłać”.

7. Mieszkańcom  Szopowego dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby.

8. W przyszłą niedzielę przy Szkole Podstawowej w Majdanie Nepryskim odbędzie się impreza plenerowa „Wykopki 2018”. Rozpoczęcie Festynu o godz. 13.00. W programie m.in.  występy artystyczne: uczniów Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim,  Kapeli Rzemyki, Zespołu „Harmonia” z Tomaszowa Lubelskiego, zespołu  ”Solemis” z Łukowej,  występy Kół Gospodyń Wiejskich, imperium śmiechu – animacje dla dzieci, konkurs „Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie”, zabawa taneczna z zespołem AKADOS oraz atrakcje kulinarne. Zaprasza Społeczny Komitet Organizacji Festynu i MOK w Józefowie.

-godzina 1230