XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018.

XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018.1. Dzisiaj 52.Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Po każdej  Mszy św.  zbiórka ofiar do puszki na Katolickie Radio Zamość.  Po wieczorowej Mszy św. spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. O godz. 19.00 spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn. Więcej informacji u ks. Marcina.


2. We wtorek, 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży.


3. W piątek, 21 września po Mszy św. wieczorowej odbędzie się w kościele obowiązkowa zbiórka ministrantów i lektorów. Zapraszamy nowych kandydatów.


4. Mieszkańcom Szopowego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby. Kolejka przechodzi na mieszkańców Hamerni.


5. Ofiary na kościół: bezim. z Borowiny, p. Maria Gmyz z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z Długi Kąt-Osada, „Bóg zapłać”.


6.  Zachęcamy do nabycia i lektury katolickiego tygodnika „Niedziela”. W aktualnym numerze m.in. „Wiara podstawą kultury duchowej Europejczyka”, „Potrzeba strategicznego myślenia” czy „Na przełaj do świętości”.


7. Zwracamy się z prośbą do  wiernych, którzy prenumerują „Cuda i łaski Boże”, aby odebrali zaległe egzemplarze czasopisma.


8. Z naszej parafii będzie organizowany wyjazd na Stadion Młodych, który odbędzie się w Warszawie w sobotę, 06 października br. W zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży od 7 klasy Szkoły Podstawowej. Koszt wyjazdu ok. 70 zł.


9. Społeczny  Komitet  Organizacji Festynu w Majdanie Nepryskim i Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zapraszają w dniu dzisiejszym na imprezę plenerową  "Wykopki 2018"przy Szkole w Majdanie Nepryskim.  Rozpoczęcie  o godz. 13.00. W programie m.in.  występy artystyczne: uczniów SP w MN,  Kapeli Rzemyki, zespołu „Harmonia” z Tomaszowa Lubelskiego, zespołu „Solemis” z Łukowej, występy Kół Gospodyń Wiejskich, konkurs „Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie, zabawa taneczna z zespołem „Akados” oraz atrakcje kulinarne. Organizatorzy zapraszają.


10. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony