IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019r.

IV Niedziela Wielkanocna  – 12.05.2019r.1. Dzisiaj  Niedziela Dobrego Pasterza,  Światowy Dzień  Modlitw o Powołania. Rozpoczynają się  kwartalne dni modlitw o powołania  do służby w Kościele.  Taca na WSD.  Gościmy diakona Dominika Kapkę z Korytkowa Dużego. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Po sumie zebranie Legionu Maryi członków wspomagających w sali parafialnej. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. O godz. 19.30 zapraszamy chętnych na spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn. Bliższe informacje u ks. Marcina.


2. Jutro, 13 maja po wieczorowej Mszy św. procesja różańcowa w intencji Kościoła  i Ojczyzny.


3. We wtorek, 14 maja o godz. 16.30  spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1.Komunii św. i ich rodziców.


4. W piątek, 17 maja  o godz. 16.00 spowiedź św. dla dzieci 1.Komunijnych, ich rodziców, chrzestnych i rodzin.


5. W przyszłą niedzielę, 19 maja o godz. 11.00 uroczystość I Komunii św. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 12.30, a w Stanisławowie Msza św. o godz. 8.00.


6. Ofiara  na kościół – bezim. z ul. Leśnej  Serdeczne "Bóg zapłać".


7. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.


8. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa apeluje do rolników, by wysłali wnioski o dopłaty jak najszybciej. Od ubiegłego roku wnioski o dopłaty bezpośrednie składane są obowiązkowo w formie elektronicznej do 15 maja. Można samemu skorzystać z Internetu lub przyjść po pomoc do placówki ARiMR.


9. Dzisiaj o godz. 14.00 w kościele pogrzeb śp. +Aleksandra Szkałuby z ul. Kościuszki. Wieczne odpoczywanie…


10. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Patryk Bździuch, par. tutejszej i Monika Ziomek, par. Górecko Kościelne – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony