Wniebowstąpienie Pańskie (VII Niedziela Wielkanocna) – 02.06.2019r.

Wniebowstąpienie Pańskie (VII Niedziela Wielkanocna)  – 02.06.2019r.


1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 11.00  Msza św. za pomordowanych i poległych mieszkańców Gminy Józefów w okresie II Wojny Światowej. Następnie przejście pod tablice upamiętniające poległych i pomordowanych Mieszkańców gminy Józefów w okresie II Wojny Światowej, hymn RP, powitanie uczestników, przemówienia okolicznościowe, składanie wieńców i wiązanek.  O godz. 12.30 Msza św. prymicyjna ks. Pawła Krzaczka. O godz. 16.00 poświęcenie pól:   Borowina, Długi Kąt i ul. 29 Marca. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Świątynię  Opatrzności Bożej.

2. W tym tygodniu 1. piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W Stanisławowie o godz. 15.30. Po Mszy św. wieczorowej o godz. 20.00 modlitwa uwielbienia z zespołem Noej.

3. W przyszłą niedzielę, 09 czerwca Uroczystość Zesłania Ducha Św. – Zielone Świątki.  Kończy się Okres Wielkanocny. O godz. 16.00 poświęcenie pól w następujących miejscowościach: Majdan Nepryski, Siedliska  i Hamernia.

4. Codziennie po nabożeństwie czerwcowym odprawiana jest Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Mieszkańcom Samsonówki dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 2 osoby. Dziękujemy również za pomoc w sprzątaniu kościoła osobom ze Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Kolejka przechodzi na mieszkańców Siedlisk.

6. Ofiary na k-ół:- ofiara od rodziców dzieci Komunii św. Rocznicowej, bezim. z ul. Kościuszki, of. bezim. „Bóg zapłać”.

7. W czwartek, 13 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy. Wyjazd o godz. 8.00 z placu przykościelnego. Zapisy do  przyszłej niedzieli,  09 czerwca. Koszt 20 zł.

8. Dziękujemy Parafianom, którzy modlili się przed figurami podczas nabożeństw majowych.

9. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Paweł Pasek  z par. tutejszej i Magdalena Mitura  z par. Narodzenia NMP w Woli Osowińskiej – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony