XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019r.

XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019r.1.    Dzisiaj taca na WSD. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary.


2.    We wtorek, 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel. W sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XIII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, zaś w Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu Dziecezjalna Pielgrzymka Sołtysów. Wyjazd pielgrzymów z naszej parafii do Tomaszowa Lubelskiego sprzed kościoła o godz. 09.30.  W naszym kościele o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za dar Szkaplerza św.


3.     W przyszłą niedzielę, 21 lipca z okazji rozpoczynającego się 20. Tygodnia św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po każdej Mszy św.  błogosławieństwo kierowców i  poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji możemy wziąć udział w Akcji św. Krzysztof -           1 grosz za 1 kilometr bezwypadkowej jazdy i złożyć ofiarę na zakup misyjnych środków transportu.  O godz. 7.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich Rodzin.


4.    Przyjmujemy zapisy na XXXVII Pieszą Pielgrzymkę z Zamościa na Jasną Górę. Szczegóły dla zainteresowanych podajemy w kancelarii parafialnej.


5.    Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego  dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6 osób.


6.    Ofiary na kościół- bezim. z Hamerni,  bezim. z ul. Biłgorajskiej, bezim. z ul. Leśnej, "Bóg zapłać".


7.    Katolickie Przymierze Mężczyzn zaprasza na coroczny zjazd mężczyzn do Krasnobrodu w dniu 21 lipca. Rozpoczęcie o godz. 9.00 Mszą św. w Sanktuarium, następnie konferencja dla mężczyzn, spływ kajakowy oraz ognisko. Koszt 60 zł. Zapisy u p.Marka -  tel. 883 098 633


8.    Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U N E

- Rafał Piotr Dobek i Anita Dobek z d. Żebrowska, oboje par. tutejszej – zapowiedź II.
- Janusz Dragosz, par. św. Jakuba Ap. w Prusicach i Paulina Dragosz z d.Malec, par. tutejszej – zapowiedź I.
- Łukasz Marek Garbiec i Aleksandra Ewa Garbiec z d. Grzyb, oboje par. św. Brata Alberta w Lublinie – zapowiedź I.
- Daniel Janiuk i Anna Magdalena Janiuk z d. Studnicka, oboje par. tutejszej –  zapowiedź I.
Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony