XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019r.

XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2019r.1.    Dzisiaj  po sumie zebranie Legionu Maryi Członków Wspomagających w sali parafialnej.

2.    We wtorek, 13 sierpnia po Mszy św. o godz. 18.00 procesja różańcowa i intencji Kościoła i Ojczyzny.

3.    W środę, 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, dzień modlitw za pomordowanych w obozach, więzieniach i łagrach.

4.    W czwartek, 15 sierpnia Wniebowzięcie NMP, w tradycji ludowej – święto Matki Boskiej Zielnej. Porządek Mszy św. niedzielny. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. O godz. 09.30 zostanie odprawiona Msza św.   dziękczynno - błagalna w intencji członków Rycerstwa Niepokalanej i ich Rodzin.

5.    Dzielmy się wiarą jak chlebem. W święto Wniebowzięcia NMP w godzinach popołudniowych członkowie Legionu Maryi odwiedzać będą mieszkańców ul. 29 Marca. Celem odwiedzin będą rozmowy na tematy religijne.

6.    W przyszłą niedzielę, 18 sierpnia o godz. 9.30 Msza św. w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci ich Rodzin.

7.    Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.   Było 5 osób.

8.    Trwają prace remontowo – restauracyjne zewnętrznej elewacji naszego kościoła. Dziękujemy za składane ofiary na odnowienie naszego kościoła. W ubiegłym tygodniu zostały złożone następujące ofiary: bezim. z Długiego Kąta, bezim. ul. Kamiennej, bezim. z Siedlisk, bezim. ze Stanisławowa, bezim. z ul. Zielonej, bezim. od nowożeńców, „Bóg zapłać”.

9.    W dniach 20-23  sierpnia br. w Zwierzyńcu odbędzie się Exodus Młodych. Szczegóły na plakacie.

10.    W sobotę, 24 sierpnia o godz. 7.00 wyruszy z Zamościa sprzed Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II do Sanktuarium w Krasnobrodzie VI Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych. Szczegóły na plakacie.

11.    Modlitwa w intencji Pielgrzymów pieszej pielgrzymki z Zamościa na Jasną Górę/Jędrzejów – Moskorzew, Damiany, Chlewice/


Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony