XX Niedziela Zwykła –18.08.2019r.

XX Niedziela Zwykła –18.08.2019r.1.    Od wtorku do piątku / 20-23 sierpnia/  odbędzie się  Exodus Młodych w Zwierzyńcu. Szczegóły na plakacie.


2.    Ofiary na kościół:    bezim.  z Siedlisk, bezim. z Siedlisk, bezim. z Gorzowa Wielkopolskiego, bezim. z Borowiny, bezim. z Niemiec,  bezim. z Hamerni, bezim. z Siedlisk, bezim. z Hamerni, ofiara na k-ół w Stanisławowie – bezim., bezim. z Długiego Kąta, of. bezim., bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Nowej, „Bóg zapłać”. W przyszłym tygodniu planujemy zakończenie prac przy renowacji elewacji zewnętrznej kościoła. Za wszystkie ofiary na ten cel składamy ofiarodawcom raz jeszcze serdeczne podziękowanie.


3.    Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.  Było 5  osób.


4.    W sobotę, 24 sierpnia o godz. 7.00 wyruszy z Zamościa sprzed Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II do Sanktuarium w Krasnobrodzie VI Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych. Szczegóły na plakacie.


5.    Zmarli: śp. +Wacław Litwin z Długiego Kąta. Pogrzeb dzisiaj o godz. 14.00 wyprowadzenie z domu. Śp. + Zofia Bielak z Długiego Kąta. Pogrzeb jutro, 19 sierpnia o godz. 16.00 bezpośrednio w kościele. Ś.p. + Hubert Słupski z Józefowa. Pogrzeb w sobotę, 24 sierpnia o godz. 12.00 wyprowadzenie z domu. Wieczne odpoczywanie…


6.    Modlitwa.


Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony