XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. /odczytać program/

2. Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Po każdej  Mszy św.  zbiórka ofiar do puszki na Katolickie Radio Zamość.

3. W środę, 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży

4. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były  osoby.

5. Ofiary na kościół: bezim. z  Długiego  Kąta – 100 zł, bezim. z Hamerni – 100 zł, „Bóg zapłać”.

6. Społeczny  Komitet  Organizacji Festynu w Majdanie Nepryskim i Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zapraszają w dniu dzisiejszym na imprezę plenerową  "Wykopki 2019" przy Szkole Podstawowej w Majdanie Nepryskim.  Rozpoczęcie Festynu  o godz. 14.00. W programie m.in.  występy artystyczne: uczniów SP w MN,  Kapeli Rzemyki,  Zespołu „Abba – show Alebabki” z Zamościa, zespołu  ”Bimber Boys”  z Chełma,  występy Kół Gospodyń Wiejskich, mecz piłki nożnej, zabawa taneczna z zespołem AKADOS oraz atrakcje kulinarne.  Organizatorzy zapraszają.

7.  Modlitwa.