XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019r.

XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019r.1.  Dzisiaj XIX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.


2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00   w sali parafialnej  odbędzie się spotkanie Rady Duszpastersko – Ekonomicznej. Zapraszamy wszystkich państwa radnych.  Również po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Dzieci otrzymają różańce. Po wieczorowej Mszy św. spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. Po Mszy św. o godz. 17.00 procesja różańcowa w intencji Kościoła i Ojczyzny.


3. Jutro, 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli i pracowników oświaty.


4. W środę, 16 października w MOK w Józefowie odbędzie się XII Józefowskie Spotkanie  z Poezją Papieską i Piosenką Religijną. W Sali Kameralnej MOK o godz. 10.00 prezentacja poezji, o godz. 12.00 prezentacja piosenki religijnej.


5. W piątek, 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to święto patronalne Służby Zdrowia. Nabożeństwo różańcowe  w intencji lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia. Diecezjalne uroczystości ku czci św. Łukasza odbędą się w Katedrze Zamojskiej, 20 października. Msza św. o godz. 12.00.


6. W przyszłą niedzielę, 20 października niedziela misyjna. Taca na cele misyjne.O godz. 12.30 Msza św. w intencji Legionu Maryi z racji 27. rocznicy powstania.   Po Mszy św. odbędzie się wspólne zebranie członków stałych i wspomagających, na które zapraszamy wszystkich sympatyków Legionu.


7. Dziękujemy p. Halinie Puźniak z ul. Targowej za ofiarowane chryzantemy do kościoła.


8. Ofiary na k-ół:  bezim. z ul. Zielonej   „Bóg zapłać”.


9. Mieszkańcom  ul. 29 Marca dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 3 osoby.


10. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2020r: ścienne KRZ w cenie 6 zł i książkowe Rolników w cenie 27 zł.


11. W tym tygodniu roznoszone będą kartki wypominkowe do naszych rodzin z wydrukowaną datą na kartce i na kopercie. Prosimy zapamiętać datę kartki wspominkowej. Zapraszamy do  kościoła na nabożeństwa wspominkowe. Jeśli komuś odpowiada inny termin modlitwy wypominkowej należy napisać właściwą dla siebie datę na kartce i na kopercie i skreślić wyznaczoną. Na bocznych ołtarzach będą wyłożone  dodatkowe kartki wypominkowe.


12. Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju informuje, że istnieje możliwość uczestnictwa w grupie wsparcia dla seniorów. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Ośrodek ten również rozprowadza ulotki „Dasz radę! Zatrzymaj przemoc!”, które znajdują się na stoliku za ławkami.


13. Zmarł  śp. + Marek  Łukasik  z ul. Kościuszki. Pogrzeb dzisiaj o godz.  14.30 bezpośrednio w kościele. Zmarł śp. + Kazimierz Brzozowski z Górnik. Pogrzeb jutro, 14 października o godz. 14.00 wyprowadzenie z domu.  Wieczne odpoczywanie…


14. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony