XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019.

XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2019.1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przez cały ten czas będziemy wspierać swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą narodom pogańskim Chrystusa. Szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach.  Taca dzisiejsza na potrzeby misyjne.  Po każdej Mszy św. wolontariusze Caritas będą rozprowadzać ciasta, z których dochód zostanie przeznaczony na cele misyjne. O godz. 12.30 Msza św. w intencji Legionu Maryi z racji 27. rocznicy powstania.   Po Mszy św. odbędzie się wspólne zebranie członków stałych i wspomagających, na które zapraszamy wszystkich sympatyków Legionu.
Dzisiaj o godz. 18.30 spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn. Zapraszamy nowych kandydatów. Więcej informacji   u ks. Marcina.


2. Na zlecenie Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego odbywa się w dniu dzisiejszym liczenie wiernych.

3. W ubiegłą niedzielę odbyło się spotkanie Rady Duszpastersko – Ekonomicznej naszej parafii. Państwo Radni, podobnie jak w latach ubiegłych będą kwestować na cmentarzu grzebalnym 01 listopada zbierając ofiary na renowacje zabytkowych nagrobków. Z ubiegłorocznej kwesty został odrestaurowany  grobowiec śp. Jana Gontarza oraz jest w remoncie porzucony pomnik, który zostanie wkrótce  odnowiony.  Do pomocy w kweście prosimy dodatkowo chętnych wolontariuszy,  a także nauczycieli z naszych szkół.


4. Na bocznych ołtarzach są wyłożone  dodatkowe kartki wypominkowe.


5. Ofiara na k-ół: bezim. ze Stalowej Woli  „Bóg zapłać”’


6. Mieszkańcom ul. 29 Marca dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6 osób.


7. W zakrystii są do nabycia kalendarze na rok 2020 – ścienne: KRZ oraz Maryjnew cenie 6 zł i książkowe Rolników w cenie 27 zł.


8. Caritas Parafii informuje, że w okresie Wszystkich Świętych przy cmentarzu grzebalnym wolontariusze ze Caritas będą rozprowadzać znicze i wiązanki nagrobne. Pozyskane środki będą przeznaczone na cele charytatywne.


9. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na rekolekcje do Górecka Kościelnego, które odbędą się w dniach 25-27 października br. Szczegóły na plakacie w gablocie.


10. Starostwo Powiatowe w Biłgoraju informuje, że we wtorek, 22 października  o godz. 16.30  w Biłgoraju w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbędzie się spotkanie pana prezydenta Andrzej Dudy z mieszkańcami powiatu Biłgoraj.  Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa oraz ograniczoną ilość miejsc prosimy o przybycie już o 15.30 lub wcześniej.


11. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony