XXXI Niedziela Zwykła – 03.11.2019r.

1. Dzisiaj 1. niedziela miesiąca.  Po sumie adoracja Eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu październiku.

2. Przez cały  listopad po Mszy św. wieczorowej jest odmawiany różaniec z odczytywaniem kart wypominkowych. Na bocznych ołtarzach wyłożone są dodatkowe kartki wypominkowe.

3. W sobotę, 09 listopada Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest „Matką i Głową” wszystkich kościołów. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.

4.  W sobotę w Stanisławowie o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe.

5. W przyszłą niedzielę w naszej diecezji  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka ofiar do puszki na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

6. Mieszkańców ul. Batalionów Chłopskich prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.

7. W zakrystii są do nabycia kalendarze książkowe rolników w cenie 27 zł oraz kalendarze ścienne  w cenie 6 zł. Zachęcamy do lektury tygodnika Katolickiego "Niedziela".

8. W ubiegłym tygodniu została przeprowadzona kwesta na naszym cmentarzu grzebalnym na renowację nagrobków zabytkowych. Dziękujemy członkom Rady Duszpastersko – Ekonomicznej naszej parafii, dyrektorom i nauczycielom ze Szkół Podstawowych w Józefowie i Majdanie Nepryskim oraz wolontariuszom. Zebrano 4 134,55 zł i 10 euro. Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy również miejscowej Policji za zabezpieczenie trasy procesji.

9.  Ofiary na kościół –  bezim. z Borowiny, bezim. z Lublina,   „Bóg zapłać”.

10. Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza  w piątek, 08 listopada na godz. 19.00 na koncert w wykonaniu artystów Filharmonii Lubelskiej „Śpiewnik Domowy na Lubelszczyźnie” z okazji roku Stanisława Moniuszki. Wstęp wolny.