XXXII Niedziela Zwykła –10.11.2019r.

 

XXXII Niedziela Zwykła –10.11.2019r.1. Dzisiaj  11. DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM  PRZEŚLADOWANYM – SUDAN POŁUDNIOWY- Puszka na "Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Po sumie zebranie Legionu Maryi – członków wspomagających w sali parafialnej.
2. Jutro Narodowe Święto Niepodległości. Porządek Mszy św.  o godz: 7.00, 9.30 i 17.00     O godz. 09.30 Msza św. w intencji Ojczyzny i wręczenie nagród dzieciom, które brały udział w konkursie różańcowym. Po Mszy św. przemarsz korowodu niepodległościowego ulicami miasta przed pomnik w Rynku, złożenie wieńców, przemówienia okolicznościowe, a następnie akademia okolicznościowa.
3. We wtorek, 12 listopada godz. 11.30 będzie miała miejsce akcja polegająca na wywózce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Od jutra przed bramą kościoła zostanie wydzielone miejsce na składowanie zużytego sprzętu /np. komputery, drukarki, telewizory, radia, kable, akumulatory, itd./ Zbiórka zużytego sprzętu będzie trwała do wtorku, 12 listopada do godz. 11.00. Przychody z akcji wspomogą zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz „Wyprawkę dla Dzieci” prowadzoną w Kamerunie.  Po Mszach św. możemy pobrać ulotkę na ten temat. Szczegóły znajdziemy również na plakacie.
4. W sobotę, 16 listopada w Stanisławowie  o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe.
5. W przyszłą niedzielę, 17 listopada o godz. 7.00 Msza św. w intencji zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
6. Mieszkańcom ul. Batalionów Chłopskich  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było  5 osób.
7.   W zakrystii są do nabycia kalendarze książkowe Rolników w cenie 27 zł i kalendarze ścienne Maryjne w cenie 6 zł. Zachęcamy również do lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
8. Ofiary na kościół – bezim.  "Bóg zapłać".
9. W tym tygodniu, w środę i czwartek, planujemy sprzątanie placu przykościelnego i otoczenia posesji parafialnej z zalegających liści. Zwracamy się z prośbą do parafian o przyjście z pomocą w grabieniu liści w powyższe dni.
10. Zmarła śp. + Aniela Ostasz z ul. Kościuszki. Pogrzeb w parafii Majdan Stary,11 listopada /poniedziałek/ o godz. 14.00 bezpośrednio w kościele w  Majdanie Starym. Wieczne odpoczywanie…
11. Modlitwa w intencji Ojczyzny.
Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony