XXXIII Niedziela Zwykła –17.11.2019r.

1. Dzisiaj po wieczorowej Mszy św. spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej, natomiast o godz. 18.30 spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn. Zapraszamy nowych kandydatów. Więcej informacji u ks. Marcina.

2. W sobotę,  23 listopada  o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe w Stanisławowie.

3. W przyszłą niedzielę, 24 listopada Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.  Taca na WSD.

4. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne Maryjne w cenie 6 zł i książkowe rolników w cenie 27 zł. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

5. Ofiara na kościół: bezim. z Długiego Kąta – Osady, bezim. z Potoka – Senderek   „Bóg zapłać”.

6. Mieszkańcom  ul. Batalionów Chłopskich dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła.  Była 1 osoba. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Sosnowej.

7. Dziękujemy parafianom, p. kościelnemu, członkom ŚDS /Środowiskowy Dom Samopomocy/ w Józefowie i Spółdzielni Socjalnej w Józefowie,  którzy w ubiegłym tygodniu pomagali grabić liście na placu przykościelnym. Wyrażamy wdzięczność  p. Adamowi Naklickiemu z Borowiny, p. Mariuszowi Naklickiemu, jego firmie i pracownikom tej firmy oraz p. Januszowi Nieściorowi  za pomoc w wywiezieniu liści. Niech Pan Bóg udziela swego błogosławieństwa wszystkim, którzy aktywnie udzielają się przy pracach na rzecz naszego kościoła i naszej parafii. Bóg zapłać.

8. Wspólnota Galilea informuje, że w dniach 6-8 grudnia br. w Tomaszowie Lubelskim odbędą się rekolekcje /kurs Nowe Życie/, na które serdecznie zaprasza. Więcej informacji na plakacie.

9. W poniedziałek, 18 listopada w MOK w Józefowie o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze” i możliwości uzyskania wsparcia finansowego na działania z zakresu ochrony środowiska. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.