II NIEDZIELA ADWENTU – 08.12.2019r.

1. Dzisiaj  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dzień odpustu w naszej parafii i rozpoczęcie rekolekcji adwentowych /odczytać program/.

2. Dziś od godz. 12.00 – 13.00 czas szczególnej modlitwy – Godzina Łaski dla całego świata. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy do modlitwy. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.

3. W przyszłą niedzielę, 15 grudnia po sumie zebranie Legionu Maryi członków wspomagających w sali parafialnej. Przed sumą odmawiane będą modlitwy do Matki Bożej Szkaplerznej. Rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

4. Na stolikach za ławkami możemy nabywać świecę Caritas-Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

5. Mieszkańców ul. Sosnowej prosimy o  pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę. W dniu wczorajszym nie było nikogo.

6. Radni naszej parafii rozprowadzają opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji w całości będą przeznaczone na prace renowacyjne dwóch ołtarzy bocznych w naszym kościele: św. Józefa i Chrystusa Ukrzyżowanego. Powyższe prace będą wykonywane na wiosnę przyszłego roku.