II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 05.01.2020r.

1. Dzisiaj 1. niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu grudniu.  O godz. 14.30  w sali kameralnej  MOK  w Józefowie odbędzie się  Noworoczne Spotkanie zespołów pracujących przy MOK  w Józefowie. Serdecznie zapraszamy.
2. Zgodnie z dekretem ks. bpa Ordynariusza Mariana Rojka w dzisiejszą niedzielę przeprowadzone są w całej diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej wybory do Rad Duszpastersko – Ekonomicznych. W naszej parafii listy z kandydatami umieszczone są nad urnami wyborczymi na czterech bocznych ołtarzach. Tam też znajdują się kartki oraz długopisy. Po zakończonej Mszy św. prosimy napisać imię i nazwisko wybranego przez siebie kandydata i wrzucić kartkę do urny właściwej dla miejsca swojego zamieszkania. Liczymy na odpowiedzialne podejście do sprawy. Głosy oddane na osoby, których nie ma na liście osób zgłoszonych do kandydowania w danym okręgu wyborczym, będą uznane za nieważne. Ogłoszenie wyników wyborów oraz pełnego składu rady nastąpi po upływie tygodnia, czyli w przyszłą niedzielę.
3. Jutro, 06 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego-Trzech Króli . Porządek Mszy św. niedzielny. Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na Krajowy Fundusz Misyjny. Po Mszy św. wieczorowej Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie opłatkowe do sali parafialnej.
4. We wtorek, 07 stycznia o godz.16.00 w  Szkole Podstawowej w Józefowie IX Koncert Noworoczny. Organizatorzy zapraszają.
5. W czwartek, 09 stycznia XV edycja Stanisławowskich Spotkań z Kolędą. Konkurs rozpocznie się o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Stanisławowie.
6. W  przyszłą niedzielę, 12 stycznia Święto Chrztu Pańskiego.   Po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Członków Legionu Maryi, Rycerstwa Niepokalanej i Apostolstwa Dobrej Śmierci w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków sympatyków.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00  I Józefowskie Kolędowanie z zespołem krasnobrodzkim Gospel. Zapraszamy.
8. Mieszkańców ul. Kamiennej prosimy o  pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
9. Ofiary na kościół - bezim. z ul. Sosnowej, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Samsonówki, bezim. z Samsonówki, "Bóg zapłać".
10. Planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej w terminie 25.02 – 04.03. 2020r. Koszt wyjazdu 1 880 zł + 600 USD. Wszelkie informacje pod nr tel. 661 501 985

11. Planowana wizyta duszpasterska na bieżący tydzień:
-poniedziałek, 06 stycznia - od godz.   15.00 – ulice przy Rynku i Dom Pomocy Społecznej przy ul. Armii Krajowej /obok SKR/w Józefowie i Dom Pomocy Społecznej w Długim  Kącie Osada

- wtorek , 07 stycznia-  od godz. 08.30 – Siedliska - Tartak
od godz. 15.30 - ul. Sosnowa i Bat. Chłopskich
- środa, 08 stycznia –  od godz. 08.30 – Stanisławów
od godz. 17.00 – ul. Słoneczna
- czwartek, 09 stycznia –    od godz.  8.30 –Borowina
od godz. 15.30 – ul. Leśna
- piątek, 10 stycznia - od godz. 8.30 –  Długi Kąt Wieś
od godz. 15.30 - ul.  Biłgorajska i ul. Zielona
- sobota, 11 stycznia - od godz. 8.30 - ul. Kościuszki /z obu stron/
od godz. 16.00 – ul. Popławskiego

12. Składamy serdeczne „ Bóg zapłać” naszym parafianom za ofiary na potrzeby kościoła złożone podczas kolędy:
- Majdan Nepryski  - Klin
- ul. Nowa
- Majdan Nepryski - Choiny
- bloki przy ul. Kościuszki
- Górniki Nowe i Stare
- ul. Targowa
- ul. Przemysłowa
- Szopowe
- Potok – Senderki
- ul. Kamienna, ul. Ogrodowa i ul. Pogodna

Powyższe ofiary przeznaczone są na prace prowadzone przy naszym kościele i wpisywane są do kartoteki parafialnej.

13. Zmarł ś.p. +  Krzysztof Potocki z ul. Kamiennej.  Pogrzeb dzisiaj /05.01/ o godz. 14.00 bezpośrednio w kościele, pół godz. wcześniej różaniec.  Wieczne odpoczywanie...
14.Modlitwa.