VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.1. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Przymierza Mężczyzn, więcej informacji u ks. Marcina.


2.  W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.


3. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych nałogiem alkoholizmu oraz ich rodziny. Taca za tydzień na WSD.


4. W dniu 28 stycznia 2020 r. w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego obradowała w Legnicy Komisja Wychowania Katolickiego KEP. Podczas posiedzenia poruszano m.in. aktualne problemy związane z nauczaniem religii w przedszkolach i szkołach. Tekst z tych obrad wywieszony jest w gablocie kościoła.


5. Mieszkańców ul. Kamiennej prosimy w najbliższą sobotę o  pomoc w sprzątaniu kościoła.


6. W związku z planowanymi uroczystościami beatyfikacji Sługi Bożego ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, które będą miały miejsce 07 czerwca 2020r. o godz. 12.00   w Warszawie na Placu Piłsudskiego, informujemy, że każdy kto chciałby otrzymać bilet wstępu / miejscówkę / na to wydarzenie powinien zgłosić się do proboszcza parafii, w której mieszka w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca br. Jednocześnie pragniemy podać do wiadomości, że od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy zapisy na wyjazd autokarem z naszej parafii na powyższe uroczystości. Przyjmujemy również zapisy osób niepełnosprawnych do specjalnego sektora oraz samochodów osobowych by otrzymać miejscówkę i kartę parkingową. Przewoźnik kolejowy prosi też o liczbę osób wyjeżdżających koleją.


7. Zachęcamy do  nabycia i lektury tygodnika „Niedziela”.


8. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony