II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020r.

II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020r.

 

1. Dzisiejsza niedziela „AD GENTES” jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny”.  Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Po sumie zebranie Legionu Maryi – członków wspierających w sali parafialnej.

2. W czwartek, 12 marca o godz. 16.00 w sali parafialnej obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

3. W piątek, 13 marca, przypada 7. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga krzyżowa dla dzieci    i młodzieży  w środę o godz. 16.30, dla starszych w piątek o godz. 16.30.  Gorzkie Żale w każdą niedzielę po sumie.

5. Ofiary na kościół – bezim. z Siedlisk.

6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: KŻR z Hamerni    Bóg zapłać.

7. Mieszkańcom ul. Górniczej  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.

8. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

9. Do wtorku, 10 marca, przyjmujemy zapisy  na  uroczystości beatyfikacji Sługi Bożego ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

10. Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło w Biłgoraju i w Miastach Powiatu Biłgorajskiego / w Józefowie – wybrane środy / Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego oraz Nieodpłatnej Mediacji dla osób, które nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej Pomocy Prawnej. Szczegóły na plakacie w gablocie, informacja w kancelarii parafialnej.

11. Modlitwa.

 

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U B N E
- Kamil Kusiak i Anna Kusiak z d. Berdzik, oboje par. tutejszej – zapowiedź I. 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony