II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020r.

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Święto patronalne Caritas. Zachowując tradycję od wielu lat w dzisiejszą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od godz. 13.30 do godz. 18.00 w intencji wszystkich wydarzeń w diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. O godz. 15.00 wolontariusze Caritas Parafii odprawią Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która będzie transmitowana na facebooku.

2. W czwartek, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

3. W sobotę, 25 kwietnia święto św. Marka Ewangelisty. Jest to również Dzień modlitw o urodzaje.

4. Przyszła niedziela, 26 kwietnia, będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie Tydzień Biblijny. Jednocześnie będzie to Niedziela Modlitw za Kierowców.

5. Ofiary na kościół- bezim. z Majdanu Nepryskiego, KŻR p. Barbary Kowalczuk z Majdanu Nepryskiego, „Bóg zapłać”.

6. W ubiegłym tygodniu zostały rozpoczęte prace przy renowacji bocznego ołtarza w naszym kościele. Prace prowadzą konserwatorzy zabytków z Kraśnika.