IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020r.

IV Niedziela Wielkanocna  – 03.05.2020r.

1. Dzisiaj  Niedziela Dobrego Pasterza,  Światowy Dzień  Modlitw o Powołania. Rozpoczynają się  kwartalne dni modlitw o powołania  do służby w Kościele.

2. W piątek, 08 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, BM, głównego patrona Polski. Odpust w Górecku Kościelnym.

3. W przyszłą niedzielę, 10 maja  odpust w Stanisławowie ku czci św. Stanisława BM. Suma odpustowa o godz. 12.30 w Stanisławowie. Z tej racji nie będzie Mszy św. o tej godzinie w kościele w Józefowie. W tym dniu homilie będzie głosił ks. Zdzisław Kuczko, wizytator katechetyczny Archidiecezji Lubelskiej, ekspert Ministerstwa Edukacji Narodowej.

4. Trwają prace renowacyjne ołtarza bocznego w naszym kościele, dziękujemy za złożone ofiary: bezim. z Siedlisk, KŻR z Siedlisk, bezim.  z Majdanu Nepryskiego, bezim. z Hamerni, bezim. z Zamościa, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z ul. Popławskiego, bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Górniczej, Serdeczne "Bóg zapłać".

5. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”. Prosimy wiernych, którzy prenumerują  „Cuda i łaski Boże”, aby odebrali zaległe egzemplarze.

6. Mieszkańcom ul. Górniczej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Była 1 osoba.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Marzena Kusak i Adam Kusak, cyw. związani, par. tutejszej – zapowiedź I.