V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020r.

V Niedziela Wielkanocna  – 10.05.2020r.

 

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. W naszej parafii odpust w Stanisławowie ku czci św. Stanisława BM. Suma odpustowa w Stanisławowie o godz. 12.30. Z tej racji nie będzie Mszy św. o tej godzinie w kościele w Józefowie. W dzisiejszą niedzielę homilie głosi ks. Zdzisław Kuczko, wizytator katechetyczny Archidiecezji Lubelskiej, ekspert Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie.


2. Trwają prace renowacyjne ołtarza bocznego w naszym kościele. W związku z awarią domofonów na plebanii rozpoczęliśmy wymianę sieci wideofonów w domu parafialnym. Powyższą pracę prowadzi firma z Biłgoraja. Dziękujemy za złożone ofiary na powyższe prace składane bezpośrednio w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz na konto bankowe naszej parafii.


3. Ofiary na kościół:  bezim. z Górnik,  bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Cichej, bezim. z Samsonówki, bezim. z ul. Sosnowej, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z ul. Kościuszki, "Bóg zapłać".


4. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.


5. Mieszkańców ul. Biłgorajskiej prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższa sobotę.


6. Modlitwa.


Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E


- Marzena Kusak i Adam Kusak, cyw. związani, par. tutejszej- zapowiedź II.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony