Wniebowstąpienie Pańskie– 24.05.2020r.

VII Niedziela Wielkanocna
Wniebowstąpienie Pańskie– 24.05.2020r.

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Taca na budownictwo sakralne.
2. We wtorek, 26 maja Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
3. W środę, 27 maja po  Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
4. W najbliższą sobotę, 30 maja po Mszy św. wieczorowej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe, następnie czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha św. z zespołem Noej.
5. W przyszłą niedzielę, 31 maja Uroczystość Zesłania Ducha Św. – Zielone Świątki.  Kończy się Okres Wielkanocny.
6. Mieszkańców ul. Biłgorajskiej prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
7. Trwają prace renowacyjne ołtarzy bocznych w naszym kościele. Dziękujemy za złożone ofiary: bezim. z ul. Kościuszki, of. bezim. z Długiego Kątu, bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Biłgorajskiej, bezim. z ul. Górniczej bezim. z ul. Górniczej bezim. z ul. Leśnej „Bóg zapłać”
8. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Dariusz Jan Pęk i Dorota Kulasza z d. Bura, oboje par. tutejszej – zapowiedź I.

- Paweł Litwin, par. tutejszej i Katarzyna Fujak, par. Wniebowzięcia NMP w Gdeszynie – zapowiedź I.