Niedziela. Najświętszej Trójcy. – 07.06.2020r.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy – kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.  Z racji 1. niedzieli miesiąca  po sumie adoracja Eucharystyczna połączona  z modlitwą za zmarłych w miesiącu maju. Odpust w parafii Bondyrz.

2. W środę, 10 czerwca o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do  I Komunii św.

3. We czwartek, 11 czerwca  przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa -Boże Ciało. / Komunikat odczytać/.     W związku z powyższym Msze Św.  w Boże Ciało będą odprawiane o godz.: 7.00, 9.30, 11.00  i 18.00. W Stanisławowie   o godz. 8.00.  O godz. 11.00 suma, po sumie  procesja eucharystyczna tradycyjną trasą. Prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy wzorem roku ubiegłego.   Zapraszamy do udziału w procesji dzieci, młodzież,  panie w strojach ludowych i strażaków.  Dziewczynki  zapraszamy do sypania kwiatów, a chłopców  do niesienia różańca. Od tego dnia przez cały tydzień Oktawa Bożego Ciała – procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczorowej.

4. Trwają prace renowacyjne dwóch ołtarzy bocznych w naszym kościele. Dziękujemy za złożone na ten cel ofiary:   bezim. z Majdanu Nepryskiego,  bezim. z ul. Górniczej, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z Zamościa „Bóg zapłać”.

5. Mieszkańców ul. Targowej prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E
- Konrad Knap i Alicja Więcław, oboje par. tutejszej – zapowiedź I.
- Artur Droździel, par. tutejszej i Iwona Droździel z d. Kwiatkowska  z par. Hulcze – zapowiedź I.