XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020r.

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała, do czwartku, włącznie po Mszy św. wieczorowej procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
2. W środę, 17 czerwca o godz. 16.30 spotkanie dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św. 25 lipca, w sobotę, o godz. 11.00.
3. W czwartek, 18 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O godz. 18.00 Msza św.  z procesją do czterech ołtarzy i błogosławieństwo wianuszków. O przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkańców: I – Józefowa, II – Majdanu Nepryskiego, III – Samsonówki, IV – Hamerni.
4. W piątek, 19 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
5. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.
6. Trwają prace renowacyjne dwóch ołtarzy bocznych w naszym kościele. Dziękujemy za złożone ofiary: bezim. z  Hamerni,  bezim. z Hamerni, bezim. z Hamerni, bezim. z ul. Biłgorajskiej, bezim. z Szopowego, bezim z Szopowego, bezim z Majdanu Nepryskiego,  bezim. z Hamerni, bezim. z Siedlisk,  bezim. z Hamerni,  bezim., bezim. z ul. Kościuszki "Bóg zapłać".
7. Mieszkańcom ul.  Targowej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób.
8. Dziękujemy wiernym za liczny udział w procesji Bożego Ciała oraz za przygotowanie pięknych ołtarzy i ofiarowane bukiety do kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w procesji: nieśli chorągwie, feretrony, dzieciom, młodzieży, paniom w strojach ludowych i strażakom. Policji dziękujemy za zabezpieczenie trasy procesji.
9. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E
- Konrad Knap i Alicja Więcław, oboje par. tutejszej – zapowiedź II.
- Artur Droździel, par. tutejszej i Iwona Droździel z d. Kwiatkowska  z par. Hulcze – zapowiedź II.
- Mateusz Miciuk, par. tutejszej i Karolina Pastuszek, par. Górecko Kościelne – zapowiedź I
-Bartłomiej Styczyński z Warszawy i Katarzyna Ksiądz, par. tutejszej – zapowiedź I.