XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020r.

1. Dzisiaj przed sumą modlitwy do MB Szkaplerznej, a po sumie zebranie członków pomocniczych Legionu Maryi. Dzisiaj o godz. 19.00 spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn. Więcej informacji u ks. Marcina.

2. We wtorek, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o modlitwie.

3. W środę, 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin bpa Seniora Jana Śrutwy. O godz. 16.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. W sobotę, 27 czerwca wspomnienie MB Nieustającej Pomocy. Odpust  w Aleksandrowie.

5. W przyszłą niedzielę, 28 czerwca o godz. 7.00 Msza św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin.

6. Mieszkańcom ul. Targowej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób.  Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Zielonej.

7. Trwają prace renowacyjne dwóch ołtarzy bocznych w naszym kościele. Dziękujemy za złożone na ten cel ofiary:  bezim. z  Górnik, bezim. z ul. Kamiennej, bezim.  z ul. 29 Marca,  bezim. z ul Kościuszki, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z ul Nowej, bezim. z Borowiny, bezim.  z Tartaku Długi Kąt, "Bóg zapłać".

8. W niedzielę, 28 czerwca pracownicy SP im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim będą po każdej Mszy św. zbierać pieniądze na leczenie maleńkiej Mi, która jest bardzo chora i na jej leczenie potrzebny jest drogi lek. Podczas tej zbiórki będą rozprowadzane torby, uszyte przez pracowników tej szkoły. Prosimy o zrozumienie  i wsparcie finansowe tej szlachetnej akcji.

9. Zmarła śp. + Marianna Gontarz ze Stanisławowa. Pogrzeb jutro, poniedziałek- 22 czerwca, o godz. 13.00 bezpośrednio w kościele. Pół godz. wcześniej różaniec. Wieczne odpoczywanie…

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Mateusz Miciuk, par. tutejszej i Karolina Pastuszek, par. Górecko Kościelne – zapowiedź II.

-Bartłomiej Styczyński z Warszawy i Katarzyna Ksiądz, par. tutejszej – zapowiedź II.
- Daniel Charkot, par. św. Mikołaja w Szczebrzeszynie i Agata Anna Michońska, par. tutejszej – zapowiedź I.