XXVI Niedziela Zwykła –27.09.2020r.

 

XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020r.

 

  1. Dzisiaj taca na budownictwo sakralne.
  2. W czwartek, 01 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane będą codziennie po Mszy św. wieczorowej. Od czwartku Msza św. wieczorowa w dni powszednie, święta i niedziele będzie odprawiana o godz. 17.00. Dodatkowo w każdą niedzielę będzie nabożeństwo różańcowe prowadzone przez dzieci pod opieką pań katechetek  o godz. 10.40. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Dla dzieci organizujemy konkurs za uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych. Dzieci będą otrzymywały za każdy udział odpowiedni obrazek, a na zakończenie zostaną ufundowane specjalne nagrody. Dzieci przychodzące do kościoła na różaniec będą zobowiązane do zakrywania ust i nosa maskami. Tych, którzy nie będą mogli przybyć do kościoła na to nabożeństwo zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie.
  3. W tym tygodniu 1.piątek i 1.sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.   W Stanisławowie w piątek   o godz. 15.30. W sobotę adoracja Eucharystyczna do godz. 20.00.
  4. W przyszłą niedzielę z racji 1.niedzieli miesiąca po sumie adoracja Eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu wrześniu. Z racji epidemii coronawirusa procesja różańcowa  wokół kościoła zostaje zawieszona. Zbiórka ofiar do puszek na Caritas.   Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców /klasy III i IV-dzieci, które w tym roku nie były/.
  5. Trwa nowenna do św. Siostry Faustyny. Jest ona prowadzona przez wolontariuszy naszej Caritas pół godziny przed Mszą św. wieczorową, a dziś pół godz. przed sumą.
  6. Mieszkańcom  ul. Źródlanej  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.   Były 2 osoby.
  7. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony